31

VERACHTER, Frederic (ed.)

Albrecht Dürer in de Nederlanden
€50 - €100
wed. L.-P. de Lacroix
1840

In-8°, 86 pp, gegrav. frontispice en lithogr. b.t., genaaid, originele kaft, rug zwak. Originele editie. Nederlandse vertaling van Albrecht Dürers 'Dagverhael' van zijn reis en verblijf in wat men destijds "de landen van derwaarts over" (les pays de par deçà) noemde. Dit werkje werd zo zeldzaam dat in 1985 een facsimile verscheen. Bijgevoegd: Benjamin Linnig, La gravure en Belgique ou Notices biographiques sur les graveurs Anversois, Bruxellois et autres, depuis les origines de la gravure jusqu'à la fin du XVIIIe siècle. Anvers, Janssens frères, 1911. In-8°, ill. broché, dos collé (2)

Art - kunst