Franciscus Van Eeck en zoon
1804
"In-8°, xvi + 477 pp. Mispaginering. Uitgebreide biografie van de Kortrijkse priester Van Dale (1716-1781), met speciale aandacht voor zijn liefdadigheid. Met verschillende interessante uitweidingen, zoals de ""Korte schets van het leven van den ZEH Johannes-Bartholomaeus Van Roo, Arts-Priester van Ieper"", met zijn gegrav. portret. Bevat ook enkele bladzijden over Christelijke martelaren in Japan (p. 338-340), met een extra naamlijstje gebonden na p. 338. Gebonden in vol leder uit de tijd, gladde rug versierd met goud, dubbel verguld lijnenkader rond de platten, goud op snee. Bijgevoegd: Taryf der goude en zilvere specien met hunne evaluatien volgens de leste placcaeten. Brugge, J. de Busscher, 1774. In-8°, 48 pp, met 50 houtsneden van munten. Genaaid, papieren omslag (samen: 2)"