VIAENE-AWOUTERS, Lieve/WARLOP, E.

Gemeentewapens in België - Vlaanderen en Brussel
Brussel
Dexia
2002
€50 - €70

"2 vol. gr. in-8°, 664, [4]; 555 pp, vol. in kleur, linnen uitg. banden met stofwikkels. Bijgevoegd: VAN SCHRIJNDEL - Généalogie Otten dit Otto de Mentock avec notices sur les familles alliées. A'pen, 1954. 2 vol. in-4°, ex. 656, couv. d'éditeur (4)"