[ANTWERPEN]

Verzameling van 11 litho's en gravures van Antwerpen, 19de eeuw
€120 - €180

1. 'Nouvelle entrepôt et grand bassin à Anvers', Canelle ca. 1840. 2. 'Vue du nouvel entrepôt', handgekl. litho, Lemonnier ca. 1840. 3.'Vue intérieure de l'église St. Jacques', Lauters, ca. 1835. 4. id maar door Nicolie ca. 1820. 5. 'Hôtel à la place de Meir', Borremans, ca. 1840. 6. 'Maisons des anciennes corporations', Borremans, ca. 1840. 7. 'Maison de ville d'Anvers', Goetghebuer, ca. 1830. 8. 'Le batelier d'Anvers', image populaire, Brepols. 9. 3 litho's uit reeks 'Bombardement en décembre 1832' door Vandennest ca. 1835, gemonteerd op karton. (11)