GAREMYN, Jan A. (1712-1799)

Vaas met bloemen en cupido in landschap
€1.200 - €1.800

Olie op doek (138 x 80 cm), niet gesigneerd maar toegeschreven aan Garemyn. Ingelijst in een zwarte gesculpteerde eiken lijst met gouden randje en ornament met hoofdje uit de tijd. Goed bewaard zonder zichtbare restauratie

Dit salonstuk stelt een vaas met bloemen en aan de voet een zittend cupido voor in een landschap. Garemijn specialiseerde zich in de kleurrijke weergave van o.a. het volkse dagelijkse leven zoals hij het rondom zich zag. Als directeur van de academie (1765) van Brugge was Garemijn ook leraar voor het tekenen naar het naakt mannelijk model. Garemijn was een zeer productieve kunstenaar van wie het devies was 'Nulla dies sine linea'. Herkomst: Brugse adellijke familie