[HEILIG BLOED BRUGGE]

Verborghen Schat in't openbaer ghebroght, ofte vande Herstellinghe over 100.Jaeren van het weerdigh H. Bloedt inde Stadt Brugghe bewaert
Brugge
Wed. A. Michiels & P. Van Pee
1686
€200 - €300

4°, 16 pp, iets gevlekt, blauw kart. kaftje.

'Deze uitgang van 1686, georganiseerd door de Paters Jezuïten, was een hoogtepunt in de geschiedenis van de processie in de 17e en 18e eeuw, na 100 jaar 'geuzenbewind'. Herkomst: Paul Allossery, G. Michiels