Samuel Schoonwald
1736
In-4°, [10], 56, [2] pp, met gegrav. titel, gegrav. titelvignet en 24 gegrav. platen met in totaal 288 figuren, met bijbelscènes uit het Oude en Nieuwe Testament. Kleine marginale wormgaatjes hersteld in de eerste bladen, beduimeld, enkele vlekjes, marges van enkele platen en van laatste blad vakkundig versterkt. Moderne lederen band. Hs. ex libris op schutblad. Zeldzame kinderbijbel, bedoeld om te helpen memoriseren (slechts 3 volledige ex. in STCN). Ref. Poortman II, p. 166 & 278. Bijgevoegd: De kleine kinder-bijbel van Vader Hulenkamp, een prentenboekje voor de Christelijke Jeugd. Amsterdam, gebroeders Van Arum, ca. 1832. In-12°, met 20 platen met in totaal 160 afbeeldingen, om de jeugd te helpen memoriseren. Roestvlekjes. Genaaid, originele uitgeverskaft. (samen: 2)