"HAARDT, Georges-Marie; AUDOUIN-DUBREUIL, Louis"

La Croisière noire, expédition Citroën Centre-Afrique
Plon
-1927
€200 - €400

Gr. in-4°, vii + 261 pp., ill. de 4 cartes (dont 3 grandes cartes repliées en couleurs) et de 80 photographies, orné de 57 compositions décoratives par Georges Tcherkessoff. Rousseurs à l'intérieur, taches sur la couverture. Bijgevoegd: Lot van 3 foto-albums van een Belgische koloniale familie. Het koppel reisde af met het schip 'Albertville' op 16 mei 1950 en vestigde zich in Luluabourg, Congo. Album 1 met 182 foto's die het dagelijkse leven, vnl. de vrije tijd van de kolonialen illustreerde. Album 2 met 174 foto's van militaire oefeningen, défilés, bezoek van Koning Boudewijn enz. Album 3 met ca. 300 foto's van plezierreisjes en feesten