Twee canivets met hartjes geschilderd op perkament (18de eeuw)
Afmeting 10.5 x 6.5 cm en 8 x 9.5 cm, zeer fris bewaard. Bijgevoegd: verzameling van 22 prentjes uit 19de eeuw met kanten boordjes