Sint Antonius bekoring
Ets op papier (175 x 245 mm). Getekend boven in de plaat Felix Timmermans 1919. Links onder de ets getekend in potlood 'Felix Timmermans' en rechts ""De verzoeking van de H. Antonius"" Ingelijst achter glas
Catalogus nr. 829