[CANTRÉ] CERVANTES

De Historie van Grisóstomo en Marcela. Uit het Spaans van Cervantes door Eug. de Bock
De Sikkel
[1922]
€120 - €200

Ca. 34 x 24 cm, 52+2p. Met oorspronkelijke houtsneden van Jozef CANTRÉ. Genummerde oplage van 200 exx. (nr. 69/150). Origineel omslag. Omslag iets gebruikt en aan de randen en achteromslag wat beschadigd; verder prima exemplaar! Bijgevoegd: Georges DUHAMEL. La Lumière. Pièce en quatre actes avec une préface inédite. Bruxelles, éditions de la Voile Rouge, 1921. In-4°, 127 pp, orné de bois de Jozef CANTRÉ, couverture illustrée d'éditeur, couv. défraîchie, l'intérieur est en très bel état. Tirage limité, ex. 491/550 sur papier d'Arches (2)

Ref. Monod 4032; Lebeer 35 / 36