GEPTS, Gilberte ea

Het jaar van de jicht
De Zwarte Panter
1977
€280 - €360

Plano, 76 x 57 cm. Los, in een etui in uitgeverslinnen (licht beschadigd). Compleet. Uitgegeven ter gelegenheid van het Internationaal Rubensjaar met een inleiding door Dr. Gilberte Gepts en een slot door Michel Ouhow. Bevat 7 gedichten van Remco Campert, Patrick Conrad, Gerrit Kouwenaar, Bert Schierbeek, Marcel van Maele, Gust Gils en Hugo Raes allen getekend in potlood en 7 orig. zeefdrukken in potlood gesign. en genum. in potlood van Fred Bervoets, Jan Cox, Flor Hermans, Wilfried Pas, Ysbrant, Walter Goossens en Hugo Heymans. Oplage op 105 ex. op Arches 88 voor de zeefdrukken en velin d'Arches voor de teksten, 85 genummerd 1-85 (dit is nr. 36) en XX voor de medewerkers. Bijgevoegd: 'Een andere avant-garde, een dubbeltentoonstelling rond 40 jaar galerie de zwarte panter (1968-2008)