Portret van vader en zoon Vandenpeereboom (?)
Olie op doek, 60 x 50 cm, op de achtergrond het kasteel Cruypendaerde, langs de Zonnebeekseweg nabij Ieper. Gesigneerd Böhm links onder. Vergulde gesculpteerde lijst
Het kasteel werd gebouwd door de familie Vandenpeereboom, gelieerd aan de families Carton en Merghelynck (ref. Valère Priem, Kastelen en landhuizen in Groot-Ieper)