De Keizer Karel-schouw van het Brugse Vrije
Olie op paneel, 35,5 x 25,5 cm, gesigneerd links onder. Gesculpteerde vergulde lijst. Bijgevoegd van dezelfde kunstenaar: Stilleven met bloemen. Olie op paneel, 34 x 22 cm Gesigneerd links onder. Rijk gesculpteerde houten lijst (samen: 2)