Le Rolweg à Bruges (1907)
Ets (30 x 35 cm) op japans papier, getekend rechts onder in potlood, ongenummerd, titel links onder. Mooie druk, enkele kleine vlekjes in ondermarge, maar niet in beeld. Mooi ingelijst
Le Roy nr 29, état définitif