[BRABANT]

Heilige Agnes met lam
€2.800 - €3.600

Eikenhouten beeld uit Brabant, 16de eeuw. Hoogte ca. 90 cm. Met aan de rugzijde een opening. Geen polychromie

Agnes met lam, symbool van onschuld en zuiverheid. Herkomst: uit de collectie van een dame die zelf Agnes heette