Heilige Agnes met lam
Eikenhouten beeld uit Brabant, 16de eeuw. Hoogte ca. 90 cm. Met aan de rugzijde een opening. Geen polychromie
Agnes met lam, symbool van onschuld en zuiverheid. Herkomst: uit de collectie van een dame die zelf Agnes heette