[OOSTKERKE]

Hofstedekin mit de landen ... in de parochie Oostkercke ... waterijnghe Sheerbasilis
€120 - €180

Mooie landmeterskaart getekend en met aquarel afgewerkt op perkament (52 x 39 cm), begin 18de eeuw (?)