[ANTWERPEN] - LOOYMANS, Michael

Projet d'agrandissement de la Ville d'Anvers par l'apropriation des terrains provenant des anciennes fortifications
Anvers
15 Aoüt 1864
€240 - €360

Plano (77 x 102 cm) met plan in litho door J. Brouwers en uitleg in de rand. Met gebruikelijke plooien en versterkingen op keerzijde. Goed bewaard. Bijgevoegd: 'Question Anversoise, plan publié par ordre de l'Administration Communale (1862)' door Vander Maelen (Brussel), plan met aquarel bijgekleurd en tekst (63 x 99 cm) gemonteerd op karton in de tijd. Betreffende citadellen en fortengordel. + 'Plan des différentes enceintes projetées autour de la Ville d'Anvers par la commission de la 5me section', Plan (46 x 60 cm) non daté, litho avec aquarelle par J. Ratinckx (Anvers) + Plan havenuitbreiding door Stad Antwerpen (1897) + 'Projets Müllender concernant Anvers - Position des deux Tunnels métalliques sous l'Escaut (1895)'. + karton met 2 detail plannen van fortificaties (1881) (6)

Zeldzame documenten