[ATLAS] - FRUIN, R. (inleiding)

Nederlandsche steden in de 16e eeuw. Plattegronden van Jacob van Deventer
's Gravenhage
M. Nijhoff
1916-23
€300 - €400

Folio (49 x 40 cm), [2], 12 pp en 111 orig. kleurlitho's en 97 kartons naar Jacob van Deventer. Orig. uitgeverskaft in half linnen (vlek op kaft). Goed exemplaar

Met ex-libris 'WBE'. Herkomst: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven