ARNOLD, Godfried

Waare afbeelding der eerste christenen
Van Hardenberg, Visscher en van Nieuweveen
1700-1701
€280 - €400

2 vol. in folio, 2 gegr. titelprenten, [28], 707, [13]; 12], 568, [12] pp, compleet met 46 platen b.t. met telkens twee gravures door J. LUIKEN. Wat vergeeld, roestvlekjes. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, ruggen verguld, hoeken en kapitalen versleten

Ref. Van Eeghen/ Van der Kellen 346; Klaversma/ Hannema 63-64.