BOR CHRISTIAENSZ, Pieter

Gelegentheyt van's Hertogen-Bosch vierde Hooft van Brabandt : haer oorspronck, fundatie ende vergrootinge, verscheyden hare belegeringen, ende eintlijcke overwinninge : verrassinghe end inneminghe van Wesel, ende meer andere geschiedenissen des Jahrs 1629
's Graven-hage
Aert Meuris
1630
€180 - €300

In-4°, [36], 412, [3] pp, met een fraai gegraveerd frontispice. Tekst in gotische letters. Enkele bleke waterranden. Gebonden in vol perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug. Ref. Nijhoff/ Van Hattum 40 Bijgevoegd: Costuymen ende usantien der hooft-stadt ende meyerye van s'Hertoghen-Bossche. 's Hertogen-Bossche, Jan Scheffers, 1684. In-12°, [viii], 465 pp, met een drukkersmerk in houtsnede. Gebonden in vol perkament uit tijd, titel in inkt op de rug (samen: 2 vol.)