HEURN, J.H. van

Historie der stad en meyerye van 's Hertogenbosch, alsmede der Hertogen van Brabant
Utrecht
J. Van Schoonhoven
1776 - 1778
€140 - €200

4 vol. in-8°, XXXVI, 546+2; (4), 546+2; IV, 469+1; IV, 338 + 98 pp, frontisp. in vol. 1, met een groot uitv. zicht ""Gezigt der Markt te 's Hertogenbosch, met het gevegt tusschen de Burgery, en het Schermers Gilde den 1 Juli 1579 voorgevallen"", fraai portret van Anthony Schets. Genaaid, nog niet opengesneden, gemarmerde papieren kaften (ontbreken de achterkaften), onafgesneden. Ex bibl. Hageveldensis. Ref. Haitsma Mulier/v.d. Lem, 221 ; Nijhoff/ Van Hattum, p.38-39. Bijgevoegd: Joachimus MOBACHIUS. Beschryving van de Groote- of St. Jans-Kerk der Hoofdstad s' Hertogenbosch... 's Hertogenbosch, wed. C.A. Vieweg, 1789. In-8°, 76+[1] pp, genaaid, blauwgrijs papieren kaftje + Wahrhaffte und Gründliche Beschreibung, Welcher Gestalt die mächtige und weitberühmte Statt HertogenBusch. 1929. In-4°, [8] ff, met een gegrav. kaart (samen: 6 vol.)