[GENT]

Plan der stad Gent opgemaekt terschael van 1 op 5,000 door B. J. Saurel landmeter van eerste klasse en gelit. door A. Saurel (1843)
€180 - €260

Litho (66 x 84 cm), grenzen in aquarel, kleine schade, gemonteerd op linnen in de tijd. Zeer gedetailleerd plan in de stijl van de kadasterkaarten uit deze periode