[MANUSCRIPTKAART - DIEPENBEEK]

Twee landmeterskaarten met bossen, gronden en percelen in Diepenbeek, 1838
€320 - €500

In goede staat (gedoubleerd met linnen, opgerold, enkele scheurtjes en gebruikssporen). 1. Manuscript op papier (c. 66 x 102 cm), gekleurd, met gronden en bossen langs de weg van Romershoven over Diepenbeek naar Hoeselt, volgens een aantekening linksboven verkocht op 28 juni 1838. 2. Manuscript op papier (c. 66,5 x 104 cm), gekleurd, met bossen en gronden in Diepenbeek. In de linker benedenhoek gekleurd wapenschild van J.L.H. Van der Meer Domino de Jongenbosch (Vliermaalroot)