[GENEALOGIE]

Map met handgeschreven documenten
18de - (19de) eeuw
€400 - €500

Handgeschreven documenten op papier, met stambomen, enkele met (handgeschilderde) blazoenen. Interessant voor de familie Van Huerne, Mestagh, Varick, de Lalaing, de Lannoy, enz. Samen 38 stukken in een authentieke map met sluitlinten (51 x 31 cm). Bijgevoegd: 17de eeuwse Kwartierstaat van de Nederlandse familie Bronckhorst, verwant met de families Vijgh, van Welderen e.a. Handschrift in inkt en aquarel op perkament, 18 x 20,5 cm. Ingelijst

Provenance : Galerie Garnier, catalogue Gillès de Pélichy (1974), n° 895