DE NAVE, Francine

Gerard Mercator en de geografie in de Zuidelijke Nederlanden
Museum Plantin Moretus
1994
€50 - €70

"In-4°, 175 pp., ill. in kleur en z/w. Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet nr. 29. Tweetalige uitgave (nl-fr-. Verscheen naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling. Soft cover. Bijgevoegd: Gerard Mercator cartograaf 1512-1594. Gemeentekrediet, 1994. In-4°, n.a.v. de tentoonstelling in de Kon. Bibl. Albert I te Brussel. Soft cover. + Hossam ELKHADEM. Het Theatrum Orbis Terrarum van Abraham Ortelius: ontstaan van de atlas. Brussel, Kon. Bibl. van België, 1998. In-8°, ill., soft cover. + H. WOLFF, Vierhundert Jahre Mercator: ""Die ganze Welt zwischen zwei Buchdeckeln"". Eine Geschichte der Atlanten. Anton H. Konrad Verlag, 1995. 4to oblong, col. ill. hard cover (4 vol.)"