SCHLEGEL, Hermann

De Vogels van Nederland
G.L. Funke
1878
€180 - €300

"2 dln. in 1 vol. in-8°, [4], LXXI, 135 ; [34] ; [4], 127, [72] pp, geïll. met 53 platen in chromolithografie (waarvan 35 met vogelkopjes). Tweede herziene druk van de zogenaamde ""kopjeseditie"". Origineel rood uitgeverslinnen, bedrukt met zwart en goud, rug verbleekt. Ref. Nissen IV 830. Bijgevoegd: C.A.M. SPRUIJT. Onze duivenrassen in woord en beeld. 's-Gravenhage, Van Stockum & zoon, 1955. In-4° oblong, met 80 kleurplaten waarop 500 afbeeldingen (getekend door Johan Lentink). Donkerblauwe linnen band (samen: 2 vol.)"