DAPPER, Olfert

Historische beschryving der Stadt Amsterdam
Jacob van Meurs
1663
€700 - €900

In-folio (31,3 x 19,5 cm), [xii], 552, [84] pp, gegrav. allegorisch frontisp., gegrav. wapenschild (Kornelis Witsen), 72 gegrav. zichten en plannen, 1 gravure i.t. gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, verguld lijnenkader rond de platten, hoekjes gedeukt, rug verguld

Herkomst: etiket Beijers Utrecht. Ref. Nijhoff/ Van Hattum 75