O.L.Vrouw van Kerselaere (1926)
Affiche (120 x 84 cm) door E. Van de Vijvere, oud geplooid, iets randschade in witte marge (Drukkerij 't Land van Audenaerde). Bijgevoegd: '4e handelsfoor 1938 Park Rumbeke'. Litho (95 x 61 cm), getekend Adelbaere + 'Week van het water', affiche (60 x 41 cm) door Adrianssens (zd) + deel van affiche van R.Bowin en J. Haenen uit 1922 met soldaten WO I + 'Koninkrijk Belgie honderdste verjaring van 's lands onafhankelijkheid 1830-1930'. Chromolitho (99 x 67 cm), niet getekend, oude plooien en randschade (Bruxelles, Aff. d'art De Grave & c) (5)