BURSSENS, Gaston

Ode
Meert
1986
€80 - €120

In-8°, met een orig. gesigneerde ets van Jan BURSSENS en een gedicht in handschrift van Gaston BURSSENS. Beperkte gen. oplage van 89 ex. waarvan 29 met een originele ets en een origineel hs. Dit is nr. 24. Orig. uitg. met ill. G. Burssens en uitg. etui in zwart linnen