DELEPIERRE, Octave

Album Pittoresque de Bruges ou collection des plus belles vues et des principaux monuments de cette ville, dessinés par A. Tessaro, lithographiés par H. Borremans
Bruges
Buffa
1837
€900 - €1.400

Gr. in-4°, front. en 38 litho's op chine collé (21 zichten van Brugge, 2 van Damme - 5 litho's zijn bijgevoegd). Enkele roestvlekjes, niet in beeld. Linnen band met blindstempeling en titel in goud uit de tijd (rug in zwart leder later bijgevoegd)

Eerste editie. Ex libris De Wulf (op titelblad) Ref. Van der Marck p. 133