LINDEN, Jan van der

Heerlycke ende gheluckighe reyse, naer het H. Landt ende stadt van Jerusalem
Wed. H. Verdussen
[voor 1779]
€140 - €200

2 dln in één vol. in-4°, 80 en 52 pp met 36 kleine houtsneden it., wat wormgaatjes in rand enkele bladen en wat gebruikssporen. Kt b in tweede deel verkeerd gevouwen maar volledig. Oorspronkelijke papierkaftje

"Achttiende-eeuwse herdruk (ca. 1745?) van dit populaire schoolboekje (eerste druk: 1634), met gedetailleerde beschrijving van plaatsen die auteur aandeed op zijn heen- en terugreis naar Jeruzalem. Ref. Muller, Pop. Prozaschr. 992 (1ste druk); Children's world of learning 1427 (latere druk)"