Kantoor van Arthur Deleu - 1957
Houtskooltekening, 39 x 48,5 cm, gesigneerd links onder. Binnenzicht van vermoedelijk het kantoor van Arthur Deleu, ls ontwerper bij de Kunstwerkstede De Coene te Kortrijk. Ingelijst, achter glas