Verzameling documenten en foto's Brugge
1. Chromolitho 'La place de la Grue' De Haen & fils.2. Gravure (19.5 x 15 cm) met straatje door De Smeth. 3. 3 programma's Excelsior, Brugge. 4. Programma 'Oud Brugge 1910. 5. Aquarel met Gruthuyse en deel steenhuis. 6. kader met 'Tour des Halles de Bruges 1562'. 7. Foto (24 x 30 cm) met Schippershuis te Brugge. 8. Album 'Souvenir de Bruges', 4° oblong, tal. foto's en 2 andere (10)