GAILLIARD, Jacques

Revue Pittoresque des monuments qui décoraient autrefois la ville de Bruges, et qui n'existent plus aujourd'hui
Bruges
L. Noos
1850
€160 - €240

In-4°, 104 pp. + 43 litho's b.t. met costumen handgekleurd (De Lay- De Muyttere). Gebonden in half bruin kalfsleder uit de tijd, titel verguld, wat geschaafd. Bijgevoegd: DE POORTER - La Bibliothèque de chapelle de Jérusalem à Bruges au XVe siècle + GAILLIARD - Recherches sur l'église de Jérusalem à Bruges. Bruges, 1845. 4°, half led. tijd met randnota's en 8 originele tekeningen en 3 foto's (1958) (3)