"HELLIN, Emmanuel-Auguste ; LENS, Andries Cornelis"

"Histoire chronologique des evêques et du chapitre exemt de l'église cathédrale de S. Bavon à Gand; suivi d'un recueil des epitaphes modernes et anciennes de cette église"
Gand
Pierre de Goesin
1772-77
€80 - €140

2 vol. in-8°, [8], 640 ; [4], 299, [1], xxviii pp, gegrav. frontisp., met gravures van de wapens van de bisschoppen van Gent i.t. Roestvlekken, enkele bladen vergeeld. Banden uit de tijd in vol kalfsleder, gebruikssporen, hoekjes gedeukt

Ref. Vanderhaeghen, F. Bib. gantoise 4485