[REINAERT de VOS]

Reynaert den Vos ofte het oordeel der dieren.
Fr. Ignatius Vinck
z.d. [1768-1785]
€280 - €400

In-4°, 64 pp, versierd met houtsneden i.t. Genaaid, omslag in fantasiepapier. Ref. Menke, H. Bibliotheca Reinardiana, IV.40 ; Landwehr F200. Bijgevoegd: Reinaert de Vos. Berymd door J.F. Willems. Gent, Gyselynck, 1846. In-8°, met 4 litho's b.t. Genaaid, gele omslag (onfris). + Reinaert de Vos, naer de oudste beryming, tot schoolgebruik ... door J.F. Willems. Mechelen, E.-F. Van Velsen, 1856. Gebonden in half groen chagrin. + Prudens van DUYSE. Reinaard de Vos, Middeleeuwsch dierenepos. Roeselare, De Seyn-Verhougstraete, (1891). In-8°, ill., genaaid + 1 andere (samen: 5)