Sint Jacob
Handgeschilderd op perkament (18 x 13.5 cm), lichte verkleuring, iets vervuild. Vlaams 18de eeuw. Bijgevoegd: 'Antonius de Padua', handgekleurde gravure (16.5 x 13 cm) van M. Bunel omringd door bloemwerk en op perkament. Fris bewaard. + 'S. Joseph', handgekleurde (verbleekt) gravure (16 x 13 cm) van C. Bunnel (?) op perkament met bloemenrand. + 'Lucia de Narni Virgo ... 11 juli 1729 nae t' origineel van Roomen', kopergr. (13.5 x 9.5 cm), handgekleurd en goudgehoogd, J. de Wit graveur, op perkament, zeer fris + 'Vir Mariae', handgekl. op perkament, J.C. Craen + 6 prentjes uit 19de eeuw (11)