De Witte
Twee houtsneden (110 x 85 mm en 50 x 60 mm) van Felix Timmermans voor de 10de druk van De Witte van Ernest Claes, beide handgekleurd, gemonogrammeerd en gesigneerd. De ene met een kaartje voor een toegezonden Anna Marie (1924). Beide ingelijst