ANTWERPEN

Anvers avec ses nouveaux ouvrages
18de eeuw
€800 - €1.200

Militaire manuscriptkaart met inkt en aquarel, 31 x 36 cm, rechtsboven een schaal. Met zowel de citadel als alle vestingen, poorten en afwateringen. Geen detail van het stadscentrum. Oriƫntatie: het oosten bovenaan. Inventarisnummer B137 in de marge. Bijgevoegd: Plan de la citadelle d'Anvers. Militaire manuscriptkaart met inkt en aquarel, 30,5 x 34,5 cm, rechtsboven de titel, linksonder de legende. Onderaan de schaal. Inventarisnummer B136 in de marge. (samen: 2 doc.)