Verzameling van 16 litho's en gravures, vooral 19de eeuw
Met o.a. 'Hôtel de ville (1846)' door De Lay-DeMuytere; 'Maison Gothique' en 'Tour et Eglise Notre Dame' door Dewasme; 'La tour des Halles' par Stroobant; 'La tour des Halles' door Stroobant; 2 bedevaartvaantjes; 'Great tower' en 'Town hall' handgekleurde staalgravures; en 7 andere (16)