PREVENIER, Walter

De oorkonden der graven van Vlaanderen (1191-aanvang 1206)
Brussel
Paleis der Academiën
1964 - 1971
€100 - €200

"3 vol. gr. in-4°. I. Diplomatische inleiding ; II. Uitgave ; III. Documentatie en indices. Gebonden in linnen uitgeversbanden. Bijgevoegd: Willem Pieter BLOCKMANS. Handelingen van de Leden en van de Staten van Vlaanderen (1467-1477). Brussel, Paleis der Academiën, 1971. Gr. in-4°, linnen uitgeversband. + Walter PREVENIER. De Leden en de Staten van Vlaanderen (1384-1405). Brussel, Paleis der Academiën, 1961. In-8°, genaaid. + Theo LUYKX. De grafelijke financiële bestuursinstellingen en het grafelijk patrimonium in Vlaanderen tijdens de regering van Margareta van Constantinopel (1244-1278). Brussel, Paleis der Academiën, 1961. In-8°, genaaid (samen: 6 vol.)"