[DEVOTIE]

Madonna, kalligrafie met chronogram
€280 - €360

Inkt en aquarel op papier (54 x 45 cm), naïeve stijl, in de rode letters is een chronogram verstopt. De verzen in kalligrafie zijn omringd door bloemen en vogels, bovenaan de Maagd Maria. Fijn artistiek vrouwenwerk. Bijgevoegd: Gelijkaardig werk (55 x 44 cm), met bovenaan Maria van de Zeven Weeën - Gelijkaardig werk (66 x 49 cm) met onderaan de naam Joanna Isabella Brugeman, gedateerd 1812 Samen: 3 stuks, elk in passe-partout