Kadertje met beenderen van heiligen Monulphus en Gandulphus, Bisschoppen van Utrecht uit 17de eeuw. Lijstje (15.5 x 12 cm) uit periode, maar zwaar hersteld en herschilderd met goudverf. Bijgevoegd: Kader in vorm kruis (39 x 23 cm) met beeldje christus aan kruis en vijf kleine heiligen beeldjes, verguld strokrullen, pareltjes in verschillende kleuren en relikwieën van Joseph a Lionsa, kruis Christus, Magdalena, Barbara en andere, 19de eeuw + Ovalen kader (37 x 33 cm) met rijke versiering en relikwieën van S. Lucia, S. Ursula, S. Dominicus, S. Franciscus van Assisi, Toga Pius, S. Roza de Lima ea