BONA, Joannes

Horologium asceticum
Antverpiae
Bartholomaeus Foppens
1698
€120 - €180

In-12°, [viii], 287, [5] pp, lederen bandje, met sleet. Ref. BCNI 15650. Bijgevoegd: FRANÇOIS de SALES. Summarium exhortationum familiarium. Antverpiae, P. Jouret, 1732. 2 vol. in-12°, bibliotheekstempels op de titelpagina's. Gebonden in vol leder, met sleet aan de hoeken. + Franciscus HENNO. Theologia moralis et scholastica. Editio secunda. Tornaci, typis Jacobi Vincent, 1710. 2 vol. in-8°, gebonden in vol leder (met sleet) + AUGUSTINUS. Libri XIII Confessionum. Coloniae Agrippinae, sumptibus Cornelii ab Egmond, 1699. In-16°, gegrav. titel. Lederen bandje met sleet. (samen: 6 vol.)