Côte d'Azur - c. 1922 / Agaves à la Côte d'Azur
Twee aquarellen op papier, 20,4 x 28,7 cm en 19,5 x 24,5 cm, de ene gesigneerd JC links onder, de andere J. Carion rechts onder. Ingelijst
Jane Carion ontdekte het licht van het Zuiden van Frankrijk toen ze haar jongere zus Louise er ging bezoeken, die er in een revalidatiecentrum verbleef