[DOODSPRENTJES]

Verzameling van 204 doodsprentjes uit 19/begin 20ste eeuw
€120 - €180

Zeer veel met foto of portretje in litho, veel adel, pastoors (oa Lodewijk van Haecke, Hugo Verriest, enz.), verschillende Bisschoppen van Brugge en Gent, kunstenaars (oa Valerius de Saedeleer) enz. Veel uit regio Oudenaarde. Mooi lot