Bijzondere verzameling van benen naamplaatjes
De benen naamplaatjes zijn gemonteerd in een 20ste eeuwse lijst, de talen zijn wisselend Nederlands, Latijn en Hebreeuws. Centraal staat Jacob met zijn twaalf zonen, zijnde de stamvaders. Errond vinden we namen van Hebreeuwse koningen zoals David en Saul, profeten zoals Ezechiƫl, bijbelse figuren zoals Rebekka en Sara, ook pausen zoals Hadrianus, Innocentius, Leo... In totaal 81 plaatjes. De lijst is deel deels verguld
De laatste vermelde paus is paus Clemens in 1730, dus mogelijks een 18de eeuwse verzameling