[ZILVER]

Stel zilveren kandelaars, Brugge, 18e eeuw
€1.400 - €1.800

Een stel zilveren kandelaars van getordeerd model, in Louis XV stijl. Gekeurd met het meesterteken 'CB', mogelijk dat van Carolus Benninck (1764-1791; Stuyck 1436). Hoogte 23,5 cm. Gewicht samen 580 gram

A pair of Southern-Netherlandish silver table candlesticks, likely Bruges, second half 18th century