[VLAAMS RECHT] DE GOESIN, Pieter Frans, II

Eersten deel van den vyfden placcaert-boeck van Vlaenderen behelsende alle de placcaerten, ordonnantien ende Decreten geëmaneert voor de Provintie van Vlaenderen
Gendt
Petrus de Goesin
1763
€60 - €90

In-folio, [8], xx, 551 pp, enkele bladen met wormgaatjes voorin. Uitvouwbare tabel na p. 32. Gebonden in vol kalfsleder, rug versierd met goud, gewreven, voorste scharnier zwak

"Ex libris J. Grenier, Curé de Lede prés d'Alost. ""L'imprimerie la plus célèbre qu'ai eue la ville de Gand, au XVIIIe siècle, est, sans contredit, celle fondée par De Goesin, agrandie et perfectionnée par ses fils et successeurs."" Réf. Vanderhaeghen, bib. gantoise III n°4220"

Law